Vyhledávání:

rozšířené

Rychlá volba
Aktuality
I NEED YOU - nový katalog ke stažení je zde11.04.2022   Vážení obchodní přátelé, nový katalog čtecích brýlí I NEED YOU® je nyní dostupný ke stažení v elektronickém
Kolekce pouzder s utěrkami17.10.2021   DESIGNOVÁ MÓDNÍ KOLEKCE KOLEKCE POUZDER S UTĚRKAMI Z MIKROVLÁKNA Společně s dánským týmem design
MILO&ME - Zpátky do školy22.08.2021Pro letošní podzim jsme si pro Vás připravili speciální akci. Při nákupu 10-ti kusů oblíbených dětských brýlí MILO&M
Změna v přepravě zásilek17.07.2021 Z důvodu zkvalitnění našich služeb budeme v průběhu měsíce července postupně přecházet a zasílat Vám&nb
Nové modely dětských brýlí MILO & ME a MILO & ME SUN16.05.2021 Nově jsme pro Vás rozšířili dětské brýle MILO & ME o další modelové řady, velikosti nebo barevné variant

AKTUALITY

11.04.2022

I NEED YOU - nový katalog ke stažení je zde

 
Vážení obchodní přátelé,

nový katalog čtecích brýlí I NEED YOU® je nyní dostupný ke stažení v elektronickém formátu pdf.
V letošním roce zde opět přibyly nové modelové řady, prakticky ve všech kategoriích.
 
 
Modely brýlí HANGOVER získaly prestižní německé ocenění German Design Award 2020
 
 
 

Věříme, že se Vám nové čtecí brýle I NEED YOU® budou líbit stejně, jako se líbí nám.
 
Katalog ke stažení je zde:
 
 
 
 
 


17.10.2021

Kolekce pouzder s utěrkami

 


DESIGNOVÁ MÓDNÍ KOLEKCE
KOLEKCE POUZDER S UTĚRKAMI Z MIKROVLÁKNASpolečně s dánským týmem designerů ze studia TWENTY/TWENTY jsme si pro Vás připravili novou kolekci pouzder na brýle včetně utěrek z mikrovlákna. Tato kolekce nese heslo: “Žij, vlastním stylem”.

Má vyjádřit individualitu a osobní styl každého, kdo bude toto pouzdro vlastnit. Kolekce pouzder má moderní design, svěží motivy a skandinávskou jednoduchost.

Pouzder na brýle a utěrek z mikrovlákna naleznete na trhu mnoho. Nepřeberné množství tvarů, barev, vzorů, velikostí, cen… Zpravidla však mají jedno společné - jsou poměrně nudná!
Na výběr máte z následujících designových řad: Abstrakce, Flora, Fauna.

Pro snadnější a efektivnější prezentaci pouzder, bychom Vám doporučili sady s prezentačním stojanem. Stojany u nás zakoupíte vždy v sadě se šesti motivy pouzder. Věříme, že pouzdra budou nejen upoutávat pozornost, ale že si Vaši zákazníci společně s brýlemi vytvoří nerozlučný komplet, který je bude doprovázet každý den!
 
 
 
 


22.08.2021

MILO&ME - Zpátky do školy

Pro letošní podzim jsme si pro Vás připravili speciální akci. Při nákupu 10-ti kusů oblíbených dětských brýlí MILO&ME dostanete hliníkovou lahev se šroubovacím uzávěrem a plastovou krabičku MILO&ME na svačinu zdarma. Lahev má navíc praktickou karabinku, takže ji lze kamkoliv zavěsit. 
 
Akce se vztahuje pouze na kolekci dioptrických brýlí MILO&ME. Pokud se nás budete chtít na cokoli zeptat, neváhejte nás prosím kontaktovat. Věříme, že se Vám tato akce bude líbit a Vaši zákazníci tak zahájí školní rok "stylově". 
 

„Protože super děti chtějí nosit super brýle.“
 
 
 
 
Nabídka platí do vyprodání zásob.


17.07.2021

Změna v přepravě zásilek

Z důvodu zkvalitnění našich služeb budeme v průběhu měsíce července postupně přecházet a zasílat Vám objednané zboží přes nového dopravce, firmu, TNT distribuce.
Nemusíte se však obávat zásadních změn. Zásilky budou doručovány v termínech tak, jak jste byli doposud zvyklí.
Samozřejmostí je i zasílání zásilek směrem k nám zpět, pomocí tzv. "vratek". Jde nám o to, aby doručování zásilek bylo co nejvíce spolehlivé. 
 
Věříme, že tento krok v budoucnu určitě oceníte! 


16.05.2021

Nové modely dětských brýlí MILO & ME a MILO & ME SUN

Nově jsme pro Vás rozšířili dětské brýle MILO & ME o další modelové řady, velikosti nebo barevné varianty. Také doporučujeme úplně nové modelové řady u slunečních brýlí MILO & ME SUN
 
 
Katalog v elektronické verzi je ke stažení zde níže. Po kliknutí na ikonu katalogu se Vám načte ve formátu pdf. Pro rychlejší listování v katalogu doporučujeme jeho uložení do počítače.
 
 
Kompletní katalog MILO & ME ke stažení:

 


nejnovějších 5 | všechny | zpět na úvod

Informace
Provozovatel
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Partneři

© 2022 Petr Kazda - Breitfeld & Schliekert, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.