Vyhledávání:

rozšířené

Rychlá volba
Aktuality
Nové oddělení COVID - hygiena, dezinfekce a ochrana optiky24.05.2020 Chtěli jsme Vám ulehčit procházení našeho webu, proto jsme nově vytvořili oddělení COVID - hygiena, dezinfekce a
Prodej beze změn - COVID 1918.03.2020 Vážení obchodní přátelé,   rádi bychom Vás informovali, že v této nelehké situaci, která vznikla kvůli onem
Přesun veletrhu OPTA 2020 do nového termínu07.03.2020 Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat, že veletrh OPTA 2020 na zá
Veletrh OPTA 202022.02.2020 Pokud budete mít ve dnech 13. - 15.3.2020 trochu času, rádi Vás přivítáme na na&sca
Nové modelové řady dětských brýlí MILO & ME31.08.2019 Pro velký úspěch, jsme pro Vás rozšířili dětské brýle MILO & ME o

AKTUALITY

24.05.2020

Nové oddělení COVID - hygiena, dezinfekce a ochrana optiky

Chtěli jsme Vám ulehčit procházení našeho webu, proto jsme nově vytvořili oddělení COVID - hygiena, dezinfekce a ochrana optiky. Zde jsme pro Vás vybrali některé produkty z našeho sortimentu, které si myslíme, že by Vám mohli pomoci ve vaší náročné práci. Nemusíte se tak dlouho zdržovat jejich hledáním v ostatních odděleních.
 
 
Pokud budete mít jakékoli dotazy, neváhejte nás prosím kontaktovat, jsme tu pro Vás!
 


18.03.2020

Prodej beze změn - COVID 19

Vážení obchodní přátelé,
 

rádi bychom Vás informovali, že v této nelehké situaci, která vznikla kvůli onemocnění novým koronavirem COVID 19 i naše firma přijala preventivní opatření. Na velkoobchodní prodej se zákaz dle nařízení vlády v tuto chvíli nevztahuje a naše firma přijímá objednávky a expeduje je beze změn. Sklady v Německu zatím fungují také ve standardním režimu.
 
Pokud budete mít jakékoli dotazy, neváhejte nás prosím kontaktovat, jsme tu pro Vás!

Děkujeme Vám za projevenou důvěru, spolupráci a přejeme Vám hodně zdraví a štěstí.
 
Věříme, že tuto nepříjemnou situaci společně všichni brzy překonáme!
 
 
Petr a Zuzana Kazdovi


07.03.2020

Přesun veletrhu OPTA 2020 do nového termínu

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás informovat, že veletrh OPTA 2020 na základě rozhodnutí s celkovou aktuální situací „vis major“ v souvislosti s vývojem epidemie nemoci COVID19, bude přesunut v tomto roce do nového termínu, který bude upřesněn co nejdříve. Celková zpráva ohledně rozhodnutí je zde:22.02.2020

Veletrh OPTA 2020

Pokud budete mít ve dnech 13. - 15.3.2020 trochu času, rádi Vás přivítáme na našem stánku brněnského výstaviště. Těšit se můžete na novinky, které jsme si pro Vás v letošním roce připravili. K vidění bude rozšířená kolekce dětských brýlí Milo&Me, nový šetrný čistící roztok SeeGreen a samozřejmě další zboží z naší široké nabídky. Pro registraci můžete využít tento odkaz, kde zadáte náš registrační promo kód MCN4TNGB54 a vstupenku budete mít zdarma.
 
Těšíme se na Vás!


31.08.2019

Nové modelové řady dětských brýlí MILO & ME

Pro velký úspěch, jsme pro Vás rozšířili dětské brýle MILO & ME o dalších 5 modelových řad, tentokrát v kulatějších tvarech. Nezapomeňte se také podívat na rozšířené bohaté příslušenství k těmto brýlím. 
 
Katalog v elektronické verzi je ke stažení zde níže. Po kliknutí na ikonu katalogu se Vám načte ve formátu pdf. Pro rychlejší listování v katalogu doporučujeme jeho uložení do počítače.
 
 
Kompletní katalog MILO & ME ke stažení:

 


nejnovějších 5 | všechny | zpět na úvod

Provozovatel
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Partneři

© 2020 Petr Kazda - Breitfeld & Schliekert, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.